WKS Gwardia Warszawa - strona nieoficjalna

oceny zawodników »

Sprawy organizacyjne

• autor: dartar2, 2016-03-02 16:19

Z wielką przyjemnością chciałbym wszystkich poinformować, że mamy dostępne boisko pięć razy w tygodniu.

Treningi będą odbywać się według następującego harmonogramu:

poniedziałek 16:00 -17:30 trening coerver Artur Cach

wtorek           17:00 - 18:30  trening Adam Klimczewski

środa             18:30 - 20:00 trening coerver Artur Cach, Michał Taras

czwartek        18:30 - 20:00 trening Adam Klimczewski ( 03.03 wyjątkowo trening na Warszawiance o 16:30 zaległy)

piątek             16:00 - 17:30 trening indywidualny Adam Klimczewski

Od miesiąca marca wprowadzamy cztery treningi tygodniowo. Udało nam się porozumieć z Akademią Coarver Coaching i dzięki dofinansowaniu dwa treningi w tygodniu będą prowadzone przez  trenerów z tej Akademii, a pozostałe dwa treningi prowadził będzie trener Adam.W piątek dla chętnych trening indywidualny, dodatkowo płatny( po wcześniejszym umówieniu się z trenerem Adamem), Koszt czterech treningów ,od marca ,został ustalony na kwotę 200 zł. Obecność na treningach jest obowiązkowa, konsekwencją braku obecności na treningach będzie brak powołań na weekendowe mecze. Proszę o traktowanie treningów poważnie i w razie absencji o sms-a.

Najbliższe plany

Dzięki wysokiemu poziomowi jaki zaprezentowali chłopcy na turnieju w Nadrzeczu zostaliśmy zaproszeni na bardzo dobry turniej organizowany przez zespół Karpaty Lwów, Wyjazd do Lwowa 17 marca godz 21:45 dworzec Warszawa Zachodnia (autobus ecoline) powrót 21 marca ok 6:00 rano. Koszt wyjazdu od dziecka to 50 euro + 68 zł bilet ( w obie strony), koszt osoby dorosłej 30 euro nocleg + 137 zł bilet. Uprzedzając pytania co wchodzi w skład 50 euro: 2 noclegi,wyżywienie, wpisowe,pobyt trenera.

Powołani : Murek, Kucyk, Kapi, Ziólek, Domek, Slupek, Dawid, Bodzio, Antek, Wiosenka, Jakubek

LIGA MZPN

Do ligi zostały zgłoszone dwa zespoły, pierwszy zespół gra w I lidze, II w szóstej. Powołania na mecze ligowe będą zawsze na futbolowo po czwartkowym treningu. O powołaniach decyduje trener biorąc pod uwagę wszystkie aspekty gry oraz pracę i zaangażowanie na treningach.

Turniej DEICHMANN

Do turnieju zgłoszone zostały dwa zespoły. Powtórka z historii: Hiszpania i  Niemcy to reprezentacje w barwach których zagramy, Gramy w weekendy od 16 kwietnia do 26 czerwca. Wpisowe na turniej to 100 zł w cenie strój. Podział na drużyny przed rozpoczęciem rozgrywek.

Turniej kwalifikacyjny do największego Europejskiego Turnieju U11 CORDIAL CUP 2016

Turniej zostanie rozegrany w Słowackim Presov w dniach 15-17 kwietnia. Jest to jeden z dziewiętnastu turniejów kwalifikacyjnych rozgrywanych w całej Europie. Tylko zwycięzca pojedzie na finały mini EURO do austryjackiego Kitzbuchel w połowie maja. Wśród rozstawionych drużyn :

: FC Bayern München, Juventus Turin, Borussia Dortmund, FC Porto, Twente Enschede, Hertha BSC Berlin, TSG Hoffenheim, Norwich City, Luton Town FC, Hamburger SV, Bayer Leverkusen, Deportivo Cruz Azul, TSS Vancouver, Dynamo Kiew, Spartak Moskau, CSKA Moskau, Feyenoord Rotterdam, FC St. Gallen, FC Sochaux, Udinese Calcio, i inne.

Majówka 2016 Turniej Valmez Cup Czechy Valasske Mezirici 30.04-01.05.2016

Turniej rozgrywany w składach 7+1 na trawiastych boiskach. Wśród drużyn m.in. Sparta Praga, FC Schalke 04, FC Norynberga, Pogoń Szczecin, Legia Warszawa.

Na początku czerwca planujemy wyjazd na największy i bardzo prestiżowy  turniej rocznika 2004 w Polsce. Dopinamy właśnie szczegóły.

Wakacje 2016

Myśląc o jak najlepszym rozwoju młodych piłkarzy na początku wakacji jedziemy na bardzo znany i ceniony od ponad 20 lat turniej Dana Cup 10-17 lipca rozgrywany w Frederikshaven w Danni. Na tym turnieju zagramy w najsilniejszej lidze rocznika 2005 z zespołami z całego świata: Brazylia, Hiszpania, Argentyna, USA, Japonia i wiele innych.

Krótko mówiąc ruszamy na podbój Europy a może świata ……. ZAPRASZAMY !!!!!

Gwardia Warszawa ogłasza nabór uzupełniający dla chłopców z rocznika 2005. Lubisz piłkę, może marzysz o byciu piłkarzem-serdecznie zapraszamy do naszej drużyny. Mamy na swoim koncie wiele znakomitych tytułów, rywalizujemy z najlepszymi. Szkolimy się pod okiem profesjonalnych trenerów korzystających ze sprawdzonych metod jak i metody coerver coaching. Zapewniamy cztery treningi tygodniowo, liczne sparingi , udział w I lidze mazowieckiej, wajazdy na najlepsze krajowe i zagraniczne turnieje. Przed nami międzynarodowy turniej o Mistrzostwo Ukrainy LVOV CUP 2016, oraz wyjazd na największy europejski turniej CORDIAL CUP 2016. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie i dobrą zabawę z nutką zdrowej rywalizacji. Więcej informacji na naszym FB i pod nr. 510 065 544.

Dużo gry, dużo pracy TYLKO TRENING CZYNI MISTRZA !!!!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Ursus Warszawa - MUKS Unia Warszawa
UKS Varsovia Warszawa - MLKS Victoria Sulejówek