WKS Gwardia Warszawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Logowanie

Aktualności

HARMONOGRAM

  • autor: dartar2, 2016-05-22 19:24

PONIEDZIAŁEK   16:00  TRENING CHEŁMSKA

WTOREK  GWARDIA I MECZ LIGOWY Z ORŁAMI ZIELONKA STADION MIEJSKI W ZIELONCE GODZ 18:30 ZBIÓRKA 18:00

POWOŁANIA: DAWID, KUCYK, EMIL, JAKUBEK, SŁUPEK, KAPI, BODZIO, DOMEK, ZIÓŁEK,ANTEK

POZOSTALI CHŁOPCY WOLNE

SRODA TRENING 18:30 CHEŁMSKA

CZWARTEK WOLNE

SOBOTA , NIEDZIELA    TURNIEJ ORŁY CUP 2016 WARSZAWA OBIEKTY POLFY UL FLEMINGA 2

POWOŁANIA: MUREK, KUCYK, KAPI, JAKUBEK, SŁUPEK, BODZIO, DAWID, ZIÓŁEK, SEBA

ZABIERAMY: DRES CZERWONY ADIDAS, STROJE LIGOWE ADIDAS, CZAPKA Z DASZKIEM ZBIÓRKA SOBOTA GODZ 9:00 UL FLEMINGA 2


UWAGA WAŻNE!!!!!!!

  • autor: dartar2, 2016-05-20 12:59
WITAM NIESTETY JUTRZEJSZY MECZ Z JAGUAREM MICHALOWICE ZOSTAJE ODWOLANY.ZESPOL Z MICHALOWIC WYCOFAL SIE Z ROZGRYWEK.DOZOBACZENIA W NIEDZIELE, ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM.TRENER;-)

Powołania na najbliższe turnieje

  • autor: dartar2, 2016-05-17 17:07

BIAŁE ORŁY CUP 2016 28-29 MAJA WARSZAWA FLEMINGA 2

NA TURNIEJ MOŻEMY ZGŁOSIĆ JEDYNIE 12 ZAWODNIKÓW. NA DZIEŃ DZISIEJSZY POWOŁANIA OTRZYMUJĄ: MUREK, EMIL, KUCYK, KAPI, JAKUBEK, BODZIO, SŁUPEK, ZIÓŁEK,  DAWID, WIOSNA, DOMEK, SEBA

BALTIC CUP 2016 5-6 CZERWCA GDYNIA

MUREK, EMIL, KUCYK, KAPI, JAKUBEK,BODZIO, DOMEK, ZIÓŁEK, DAWID,SŁUPEK, JAGŁA

UWAGA POWOŁANIA MOGĄ ULEC ZMIANIE !!!!


Harmonogram

  • autor: dartar2, 2016-05-15 13:22

 

Poniedzialek  godz 20:00 sparing z KS Piaseczno w Piasecznie ul 1- Maja

Zabieramy stroje ligowe i dresy nike

Wtorek.   Trening  godz 17:00 dla chętnych 

Środa. godz 18:30  trening Chełmska

Czwartek    18:30 trening Chełmska

GWARDIA I   SOBOTA WOLNE

GWARDIA II  SOBOTA MECZ LIGOWY Z JAGUAREM GODZ 10:00 W MICHAŁOWICACH UL SZKOLNA 15

POWOŁANI: DAWID, JAGŁA,DOMAN, ANTEK, WIOSENKA, KĘSINA, LOLEK, JASIEK, SEBA, PIOTREK

NIEDZIELA 

DEICHMANN OD GODZ 8:00 ZBIÓRKA 7:40 OBIE DRUŻYNY


VALMEZ CUP 2016

  • autor: dartar2, 2016-04-27 13:23

POWOŁANIA

MUREK,KUCYK,EMIL,JAKUBEK,SŁUPEK,KAPI,DOMAN,WIOSENKA,DAWID,KACPER KĘSKA,BODZIO,ANTEK

CHŁOPCY ZABIERAJĄ: DRES ADIDAS,DRES NIKE,  STRÓJ MECZOWY ADIDAS, ORTALION, KOSZULKA CZERWONA I GRANATOWA ADIDAS,KURTKA ADIDAS GRANATOWA,CIENKA CZAPKA KLAPKI,TERMIKA,BIDON, OCHRANIACZE,KORKI, KĄPIELÓWKI, CZAPKA Z DASZKIEM NIKE, KOSMETYCZKA, DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT. KIESZONKOWE WEDŁUG UZNANIA KORONY CZESKIE LUB ZŁOTÓWKI WG ZAPEWNIEN ORGANIZATORA CATERING NA STADIONIE BEDZIE TEZ W ZŁOTÓWKACH

PIERWSZY MECZ GRAMY W SOBOTĘ RANO HARMONOGRAM NA STRONIE

valmezcup.cz


POWOŁANIA

  • autor: dartar2, 2016-04-17 20:56

 

LIGA 

Gwardia I  SOBOTA 12:00 ZBIÓRKA 11:30

mecz z GKS Wilga Garwolin 

Powołani: MUREK, KUCYK, ZIÓŁEK, JAKUBEK, SŁUPEK, KAPI, BODZIO, DOMAN

  Gwardia II mecz z SF Warszawa   godz 14:00 zbiórka 13:30

Powołani: DAWID, JAGIEŁKA, KACPER, WIOSENKA, ANTEK, SEBA, LOLEK, JASIEK, PIOTREK

Niedziela Turniej Deichmann 

GRAMY NA DWA ZESPOŁY 

HISZPANIA: MUREK, EMIL, KUCYK, KAPI, BODZIO,JAKUBEK, SŁUPEK, ZIÓŁEK

8:00 HISZPANIA - PERU                      BOISKO 2

9:15 HISZPANIA - PARAGWAJ            BOISKO 1

10:05 HISZPANIA - NIGERIA               BOISKO 2

NIEMCY: DAWID, JAGIEŁKA, DOMAN, ANTEK, WIOSENKA, KACPER, SEBA, JASIEK, PIOTREK, LOLEK

8:25 NIEMCY - URUGWAJ                 BOISKO 1

9:15 NIEMCY - NIGERIA                    BOISKO 2

10:05 NIEMCY - PARAGWAJ             BOISKO 1

 


Wyjazd na SŁOWACJĘ

  • autor: dartar2, 2016-04-13 21:40

ZAKWATEROWANIE MAMY W PENSJONACIE ALEX PRESZÓW UL SLOVENSKA 80

CHŁOPCY ZABIERAJĄ: DRES ADIDAS,DRES NIKE,STRÓJ MECZOWY ADIDAS,ORTALION,KOSZULKA CZERWONA I GRANATOWA  ADIDAS,KURTKA ADIDAS GRANATOWA,CIENKA CZAPKA KLAPKI,TERMIKA,BIDON, OCHRANIACZE,KORKI,KOSMETYCZKA,DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT. KIESZONKOWE WEDŁUG UZNANIA

PIERWSZY MECZ GRAMY W SOBOTĘ RANO HARMONOGRAM NA STRONIE

http://www.cordialcup.4sport.sk/index.php/394.html

 


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
ESCOLA WARSZAWA - FFA WARSZAWA
GWARDIA WARSZAWA - GKS WILGA GARWOLIN
UKS ORŁY ZIELONKA - UKS BŁYSKAWICA

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
UKS ORŁY ZIELONKA 4:3 ESCOLA WARSZAWA
UKS BŁYSKAWICA 3:6 GWARDIA WARSZAWA
GKS WILGA GARWOLIN 6:5 FFA WARSZAWA