WKS Gwardia Warszawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Logowanie

Aktualności

SOBOTNI MECZ INFO

  • autor: dartar2, 2016-09-29 15:48

WITAM CHCIAŁBYM WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ ŻE NAJBLIŻSZY MECZ LIOWY Z ORŁAMI ZIELONKA ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA ŚRODĘ 05.10.2016 NA GODZ 18.45.MECZ ROZGRYWANY BĘDZIE W ZIELONCE ZBIÓRKA NA BOISKU W ZIELONCE O GODZ 18.00 UL.DZIENNIKARSKA . ZA NAGŁE ZMIANY BARDZO PRZEPRASZAM .ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM TR.ADAM


ROZKLAD TRENINGÓW NA TEN TYDZIEŃ

  • autor: dartar2, 2016-09-27 14:00
WITAM ROZKŁAD TRENINGOW NA TEN TYDZIEŃPONIEDZIALEK-15.45-17.00 CHELMSKAWTOREK-17.00-18.15 WYŚCIGI TRENING SKRÓCONY NA PROZBE TR.ARAMDO MAJA ZALEGLY MECZ Z URSUSEM O 18.30CZWARTEK-18.30-20.00 WYŚCIGIPIATEK -17.30-19.00 CHELMSKASOBOTA GODZ 16 MECZ Z ORLAMI ZIELONKA ZBIORKA GODZ 15.00 NA WYŚCIGACH ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM TR.ADAM

PIĄTKOWY MECZ LIGOWY Z BIAŁYMI ORŁAMI :)

  • autor: dartar2, 2016-09-20 22:01

WITAM CHCIAŁBYM WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ ŻE NAJBLIŻSZY MECZ LIGOWY GRAMY W PIĄTEK O GODZINIE 19.30 ZBIÓRKA UL.OSTRÓDZKA 175 O GODZINIE 18.45. NA MECZ ZOSTAJĄ POWOŁANI WSZYSCY CHŁOPCY KTÓRZY SĄ ZDROWI I ZGŁOSZENI DO ROZGRYWEK . ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM TRENER ADAM .


ROZKŁAD TRENINGÓW NA TEN TYDZIEŃ :)

  • autor: dartar2, 2016-09-19 09:32

WITAM CHCIALBYM WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ ŻE ZAJĘCIA W TYM TYGODNIU ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W NASTĘPUJĄCYCH DNIACH I GODZINACH :

PONIEDZIAŁEK 15.50-17.00 TRENING SPECJALNY UL.CHELMSKA

WTOREK 17.00-18.30 TRENING NA WYŚCIGACH

CZWARTEK 18.30-20.00 TRENING NA WYŚCIGACH

PIĄTEK 17.30-19.00 TRENING UL.CHEŁMSKA

CHCIAŁBYM RÓWNIEŻ POINFORMOWAĆ ŻE MECZ LIGOWY Z BIAŁYMI ORŁAMI MOZE BYĆ ROZGRYWANY W PIĄTEK .WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEN TEMAT PODAM ODRAZU PO USTALENIU WSZYSTKICH KONKRETÓW Z TRENEREM  ORŁÓW . ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM TRENER ADAM .


ROZKLAD ZAJĘĆ NA TEN TYDZIEŃ

  • autor: dartar2, 2016-09-11 17:49

WITAM CHCIALBYM WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ ŻE ZAJĘCIA W TYM TYGODNIU ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W NASTĘPUJĄCYCH DNIACH I GODZINACH :

PONIEDZIAŁEK 15.50-17.00 TRENING SPECJALNY UL.CHELMSKA

WTOREK 17.00-18.30 TRENING NA WYŚCIGACH

CZWARTEK 18.30-20.00 TRENING NA WYŚCIGACH

PIĄTEK 17.30-19.00 TRENING UL.CHELMSKA

SOBOTA. 15.00 ZBIÓRKA NA MECZ LIGOWY Z ZESPOŁEM BÓR REGUT ,MECZ ZACZYNAMY O GODZ 16.00 JEST TO BARDZO WAŻNY MECZ I PIERWSZY NA BOISKU U SIEBIE DLATEGO PROSZĘ O JAK NAJWIĘKSZĄ FREKWENCJĘ RODZICÓW I MOCNY DOPING DLA NASZYCH CHŁOPCÓW.PROPONUJE PO SOBOTNIM MECZU GRILA DLA WSZYSTKICH RODZICÓW.ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM TR.ADAM, WALCZYĆ TRENOWAĆ GWARDIA NIE PRZESTANIE PANOWAĆ 😋⚽🏆💪


ROZKŁAD NASZYCH TRENINGÓW,MECZY,TURNIEJI NA TEN TYDZIĘŃ :)

  • autor: dartar2, 2016-09-04 21:31

WITAM, CHCIAŁBYM WSZYSTKICH POINFORMOWAC ŻE TRENINGI W TYM TYGODNIU ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W NASTĘPUJĄCYCH DNIACH I GODZINACH :

PON - KUBA MURAWSKI TRENING BRAMKARSKI GODZ 16.00 CHEŁMSKA 

WTOREK - 17.00-18.30 WYŚCIGI BOISKO NATURALNE 

CZWARTEK-18.30-20.00 WYŚCIGI BOISKO NATURALNE PO TRENINGU KRÓTKIE ZEBRANIE RODZICÓW ODNOŚNIE SPRAW ORGANIZACYJNYCH ,

PIĄTEK - WYJAZD NA TURNIEJ DO PŁOCKA. PROSZĘ O DOGADANIE SIĘ MIEDZY SOBĄ CO DO TRANSPORTU ,WSZYSCY ZAWODNICY DO GODZ 19 MUSZĄ STAWIĆ SIĘ W MIEJSCU NASZEGO NOCLEGU KTÓRY PODAŁEM WE WCZEŚNIEJSZYM WPISIE.NA TURNIEJ ZOSTAJĄ POWOŁANI WSZYSCY ZAWODNICY.

SOBOTA-TURNIEJ PŁOCK

NIEDZIELA-MECZ LIGOWY Z BARCELONĄ O GODZ 11.00 ZBIÓRKA NA MIEJSCU O GODZ 10.00.

PRZED NAMI CIĘZKI TYDZIĘN KTÓRY NAPEWNO ZAOWOCUJE NAM PODWYZSZENIEM UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH CHŁOPCÓW .TURNIEJ W PŁOCKU JEST OSTATNIM TURNIEJEM W TYM ROKU DLATEGO PROSZĘ O 100 % FREKWENCJE .CHCIAŁBYM RÓWNIEŻ POINFORMOWAĆ ŻE  TRENINGI CERVERA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ W PONIEDZIAŁKI O GODZ 16 NA CHEŁMSKIEJ OD DNIA 12.09.2016 ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM TRENER ADAM 


TURNIEJ W PŁOCKU 09.09.2016

  • autor: dartar2, 2016-09-02 13:50

PODZIAŁ NA GRUPY

WITAM PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z ROZPISKĄ TURNIEJOWĄ JAK I MIEJSCEM NASZEGO NOCLEGU Z PIĄTKU NA SOBOTĘ , ORGANIZATOR PROSI ABYŚMY SIĘ STAWILI POD PODANYM ADRESEM DO GODZ 19.00 W PIĄTEK 09.09.2016 Adres punktu noclegowego: Hotel TiM, Cekanowo przed Płockiem, Ul. Polna 2.HARMONOGRAM GIER W ROZWINIĘCIU :)

LP

GRUPA A

1

JAGIELONIA BIAŁYSTOK

2

GWARDIA WARSZAWA

3

SDJUSOR-5 KALININGRAD(ROSJA)

4

MUKS CWZS BYDGOSZCZ

 

LP

GRUPA B

1

ARKA GDYNIA

2

FFA WARSZAWA

3

SMS ŁÓDŹ

4

WIGRY SUWAŁKI

 

LP

GRUPA C

1

WISŁA PŁOCK

2

UKS VARSOVIA WARSZAWA

3

FK LIEPAJA(ŁOTWA)

4

STAL MIELEC

 

LP

GRUPA D

1

GKS KATOWICE

2

POLONIA WARSZAWA

3

FA ŻALGIRIETIS WILNO(LITWA)

4

NAKI OLSZTYN

 

MECZE W GRUPACH ROZGRYWANE 2 X 15 MINUT


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
ESCOLA WARSZAWA - FFA WARSZAWA
GWARDIA WARSZAWA - GKS WILGA GARWOLIN
UKS ORŁY ZIELONKA - UKS BŁYSKAWICA

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
UKS ORŁY ZIELONKA 4:3 ESCOLA WARSZAWA
UKS BŁYSKAWICA 3:6 GWARDIA WARSZAWA
GKS WILGA GARWOLIN 6:5 FFA WARSZAWA